| NIEUW 05-05, vanaf heden is er de rubriek Flitspost in de linker kolom. De links hier leiden naar een nieuwe pagina waar korte artikels geplaatst worden |
Gore Al, IPCC en politici zijn slechts uit op geldelijk gewin en controle over het volk tot in de huiskamer. Jammer genoeg heeft het gros van de bevolking te weinig kennis in huis om fictie van waarheid te kunnen onderscheiden in documentaires als deze. En onder het motto van hoe vaker een leugen verteld wordt hoe meer men het gaat geloven woekert de manipulatie voort! Waarom anders geeft Gore 300 miljoen dollar uit om zijn evangelie te verpreiden terwijl hij tegelijkertijd al jaren roept dat het debat over is en er consensus bestaat?
Als inkopper komt SBS met een animatie met hierin de overstroming van Nederland binnen 20 jaar, een termijn die zelfs in de meest extreme voorspellingen niet voorkomt. Maar het is triest om te weten dat sommige jonge kinderen op de basisschool al slapeloze nachten hebben of zelfs psychiatrische hulp nodig hebben vanwege dergelijke propaganda door slecht geschoolde milieu-fanaten.
